RELLAX-Q

Ultrazvukové prodlužování a zhušťování vlasů
Great Lengths


100% NATURAL HAIR EXTENSION
 
Firma Great Lengths je špičkou na světovém trhu v prodlužování a zhušťování vlasů


 

Galerie

 


Ohromující technologie ultrazvuku využívána většinou kadeřníků celebrit celého světa,novinka,která způsobí převrat v prodlužování vlasů. Spoj, který se skládá z keratinu a lipidu naprosto totožného s lidským vlasem a tudíž nikdy vlas nepoškodí (tato technologie je patentována).

Zvláštní důraz byl vždy kladen na výběr a zpracování vlasů, jeho následná impregnace, ruční třídění po směru růstu vlasu/ tím je zajištěno že nedochází k uzlíčkování a cuchání vlasů /. Vlasy jsou vždy Indické, mají pevnou lesklou strukturu a minimální třepivost konců, takže jsou velmi krásné a přirozené i po několika obnovách.

Keratin spojující vlasy obsahuje řetězec polymerů mající molekulární strukturu velmi podobnou lidským vlasům. Spoje tedy necítíme téměř ani na dotek a co je nejdůležitější , nijak nezatěžují ani nepoškozují naše vlasy.

Jednou z největších výhod metody Great Lengths oproti konkurenci je nulová chybovost při aplikaci. Díky tomu máme dokonalý spoj , který nesjíždí, vlasy se nevyčesávají a celkový vzhled je velmi přirozený.

Ultrasonic 5000 Machine

Tento přístroj využívá metodu na bázi studené fúze bez tepla. Vlasové prameny jsou připojovány pomocí ultrazvukových vibrací. Ultrasonic 5000 produkuje takové spoje jako by pramínky vyrůstaly přímo z vašich vlasů. Je vhodný i pro jemné a řídké vlasy. Vlasy takto prodloužené vyžadují minimální denní údržbu

Vlasy evropských žen

Termín "pravé evropské vlasy" se často používá v kontextu s pramínky určenými pro prodlužování vlasů, což jim dává jakousi teoretickou vyšší hodnotu. Ale doopravdy si myslíte, že existuje takové množství žen v Evropě, které si jen tak nechají ustřihnout své dlouhé vlasy (mimochodem právě ve Vámi požadované barvě a dostatečném množství), aby byl zajišten stálý přísun pramínků pro firmy zabývající se prodlužováním vlasů? I kdyby bylo dostatečné množství žen v Evropě, které by mohly dodat vlasy pro naše použití, byly byste si jisté, že jejich vlasy již nebyly nějakým způsobem chemicky ošetřeny (v tomto případě nepřipadají vlasy pro naše použití v úvahu)? Vlasy blondýnek jsou navíc většinou geneticky tenké, proto nejsou vhodné pro pramínky, které mají Vaše vlasy zhušťovat a dát jim potřebný objem. Samozřejmě se ptáte, jakým způsobem jsou pramínky Great Lengths k Vašim vlasům přidělané.

Zatímco druzí používají metod svařování, voskování, uzlování nebo lepení, (každá z těchto metod Vaše vlasy v menší nebo větší míře poškozuje), Great Lengths je založena na mnohem jemnější technice, a to modulování. Vyvinuli jsme vysoce účinnou metodu spojování Vašich vlasů s pramínky Great Lengths. Místo spoje pramínku obsahuje řetězec polymerů, mající molekulární strukturu podobnou vlasům lidským. Tento řetězec je aktivován použitím našeho aplikátoru a vytvoří spoj. Tento spoj může být také bez problémů v našem salonu expertně odstraněn. Vaše vlastní vlasy nejsou poškozeny. Great Lengths Vám umožňuje užívat si života bez kompromisu zhoršení kvality Vašich vlastních vlasů.

Swarovski krystal

40 cm na hnědé, žluté niti v barvách růžová, červená, modrá, zlatá, zelená, fialová a krystal.

Strands

Pro všechny typy vlasů, pouze 100% lidský vlas, se stejnou orientací struktury vlasů. Vlasy jsou lesklé, hebké od kořínků ke konečkům. Takovéto kvalitní vlasy můžeme upravovat standardním způsobem, tak jako vlastní vlasy.

Vlasy se dodávají v délkách 30, 40, 50, 60 cm.

Copyright © 2008-2013 Solárium RELLAX-Q
Autorem těchto stránek je firma Sitha Comp, 2008 - 2013